[Reclamatie] Arkilo - [TS] Reclamatii - IceGame Romania @ Winter Is Coming

Jump to content

Logo

Bun venit pe IceGame Romania @ Winter Is Coming

Autentificare 

Creează cont
Bine ati venit pe IceGame Romania ! Comunitatea IceGame isi doreste sa devina cel mai indragit forum de gaming si nu numai, exclusiv pentru romani. Daca si tu iti iubesti tara si vrei sa ajuti la dezvoltarea singurului forum dedicat Romanilor de pretutinderi, alatura-te noua ! Nu trebuie decat sa te inregistrezi si poti avea access la toate optiunile acestui forum, cum ar fi:
  • Creeaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
  • Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primesti informatii pe email
  • Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
  • Trimite mesaje la alti membri
Photo

[Reclamatie] Arkilo

• This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

PUFFY

PUFFY

Newbie

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    180
    • Time Online: 24m 52s

Nume : puffy

Numele adminului / user-ului: Arkilo

Motiv: Nici eu nu stiu

Dovezi:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Vorbeam cu blawmonster,faceam misto cu el,se baga el in seama cu noi,ii spun ca e camera publica si ca am voie sa stau,imi da kick de pe canal,intru iar ,il intreb de ce imi da kick,el imi zice ca asa vrea(Nu am cum sa dovedesc asta ca cica e interzis recordingul...),si imi da ban....Asa moderator n-am intalnit nici pe comunitatile noui infiintate,unde gradele se dadeau pentru ati construi un staff...

Eu doar mi-am exprimat punctul de vedere,dar decizia ramane la mana fondatorului,daca ii da remove/-1 sau nu,nu cred ca trebuie sa te comporti asa avand in vedere ca detii un grad pe acel server de teamspeak,tu ca un om cu grad ar trebui sa atragi lumea pe ts-ul unde moderezi,nu sa indepartezi oamenii prin comportamentul tau...

pctroubleshooting.ro   Robotel Anunturi

DKDL

DKDL

Advanced Member

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    54
    • Time Online: 5h 36m 58s

Dovada e aici: http://icegame.ro/fo...matie-69arkilo/ care se vede, ca o primit kick si ban pe motiv aiurea si nu mi se pare normal chestia asta si ce-o zis puffy. e adevarat! In loc sa intretinetii un server de TS3 calumea, si sa fie oamenii pe el acesta ii goneste de pe server. Uraaaattt din partea lui! 

Cristian221

Cristian221

Advanced Member

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    25
    • Time Online: 8h 30m 23s

:contra:

fuLLer-

fuLLer-

Lider Clan [IG]

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    62
    • Time Online: 8m 29s

:contra:  Vii la noi ca sa ne chemi la mix , adica iti faci reclama pe spatele nostru la comunitate si in plus dupa ce ca mai suntem draguti si venim sa jucam , dupa vii pe ts nostru sa te dai smecher ca tu ne bati si ca suntem noi publicari ca avem clan da nu dam war .... eu zic ca a procedat cum trb , deci asa ca nu mai plange ca ai luat ban pt ca acum nu mai ai unde sa vii sa iti faci reclama ... :D 

DKDL

DKDL

Advanced Member

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    54
    • Time Online: 5h 36m 58s

:contra: Vii la noi ca sa ne chemi la mix , adica iti faci reclama pe spatele nostru la comunitate si in plus dupa ce ca mai suntem draguti si venim sa jucam , dupa vii pe ts nostru sa te dai smecher ca tu ne bati si ca suntem noi publicari ca avem clan da nu dam war .... eu zic ca a procedat cum trb , deci asa ca nu mai plange ca ai luat ban pt ca acum nu mai ai unde sa vii sa iti faci reclama ... :D

Bun, daca a facut reclama sa vii cu o dovada + si voi astia de pe TeamSpeak cu grade mari faceti reclama. ;) deci, nu vorbi de el ca nici voi nu sunteti mai presus de orice.

JuNNNNkie

JuNNNNkie

❌ Legend Member ❌

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    27
    • Time Online: 20h 35m 22s

:contra:

Posted Image

Posted Image

PUFFY

PUFFY

Newbie

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    180
    • Time Online: 24m 52s

:contra:  Vii la noi ca sa ne chemi la mix , adica iti faci reclama pe spatele nostru la comunitate si in plus dupa ce ca mai suntem draguti si venim sa jucam , dupa vii pe ts nostru sa te dai smecher ca tu ne bati si ca suntem noi publicari ca avem clan da nu dam war .... eu zic ca a procedat cum trb , deci asa ca nu mai plange ca ai luat ban pt ca acum nu mai ai unde sa vii sa iti faci reclama ... :D

O dovada ceva cum ca eu am facut asta ??? Daca veneam cu reclama eram banat demult,dar ceea ce a facut Arkilo chiar m-a depasit,daca vreti sa aveti staffkid nu aveti decat sa-l lasati ca moderator,dar asa se pierd oameni care puteau face ceva candva pentru comunitate...

Barlap

Barlap

Fondator # IceGame.Ro

•   Group:
    Fondator
  •   Member Number:
    1
  • User's Awards

• Time Online: 49d 8h 2m 32s

:respins: Imaginea nu functioneaza :tc:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users