Jump to content

Logo

Bun venit pe IceGame Romania @ Winter Is Coming

Autentificare 

Creează cont
Bine ati venit pe IceGame Romania ! Comunitatea IceGame isi doreste sa devina cel mai indragit forum de gaming si nu numai, exclusiv pentru romani. Daca si tu iti iubesti tara si vrei sa ajuti la dezvoltarea singurului forum dedicat Romanilor de pretutinderi, alatura-te noua ! Nu trebuie decat sa te inregistrezi si poti avea access la toate optiunile acestui forum, cum ar fi:
  • Creeaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
  • Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primesti informatii pe email
  • Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
  • Trimite mesaje la alti membri
Photo

Reclamatie PGL Alexander

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

ArabiqueMALWARE

ArabiqueMALWARE

Newbie

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    391
  • NICK: Arabique Malware.
    IP: - 
    DATA / ORA: 18/1/2019  ora 12:10
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: PGL | Alexander
    MOTIVUL:  Pai prietenul meu Alexander sufera de admin, deoarece cand l-am rugat sa-mi faca niste poze ca sa ma lase jucatorii in pace sa ma joc l-a durut in pix sa spun asa, si dupa cateva runde cand l-am omorat cu polarul mi-a zis 'next ai slay daca mai campezi' desii eu voiam sa ma duc pe scara dar l-am auzit pe lung si m-am oprit sa pun tinta sa-l bat, dupa care eu i-am zis 'ce camp ma futu*ti copilu ma-tii' si el mi-a zis cica 'ai grija cum vorbesti', i-am spus sa taca sa ma lase-n pace ca sa nu-mi mai fac nervi si sa injur aiurea sau ceva, si baiatu cum e o suferinta mi-a dat mute, pentru ca i-am spus sa taca, si mi zicea mie 'dute si fami reclamatie copile', deci dupa ce ca e vai steaua lui, mai este si agramat si mai si sufera de grad, sper macar ca cineva sa vorbeasca cu el sa-si mai revina si el, sa nu mai stea pe server cu admin doar pentru avantaje ca vip si sa fie in top, si eu nu cred ca i-am spus ceva jignitor, mi-am exprimat strict opinia mea despre el.
    DOVADA: Nu am stat sa fac screenshot la consola, insa vreau sa vad dovada lui ca si admin, caci din cate stiu, un admin, trebuie sa aibe dovada la orice sanctiune pe care o da.

pctroubleshooting.ro   Robotel Anunturi

Alexander

Alexander

Newbie

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    194
  • Nici nu mi-a zis mi-e sa fac poze ia zis lu JuNNNkie ,si el ma jignit nu i-am zis absolut nimic decat sa nu mai stea camp cu polar  si a mintit tot ce a scris. Apropo JunNNNkie la fel are ceva cu mine decand a intrat fratemiu dar nu stau sa ma cert cu iei le-am zis sa ma lasa in pace atata tot .

Please Login or Register to see this Hidden Content

ArabiqueMALWARE

ArabiqueMALWARE

Newbie

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    391
  • Nici nu mi-a zis mi-e sa fac poze ia zis lu JuNNNkie ,si el ma jignit nu i-am zis absolut nimic decat sa nu mai stea camp cu polar . Apropo JunNNNkie la fel are ceva cu mine decand a intrat fratemiu dar nu stau sa ma cert cu iei le-am zis sa ma lasa in pace atata tot .

Daca te interesa de functia pe care o detii si daca voiai sa faci ceva sa ajuti si tu serverul si jucatorii cat de cat, nu ti pica mana sa stai 3 minute spec cu mine cat imi faceai 3-4 poze, si am zis junnkie pentru ca tu esti plin de arfe si nu raspunzi cand 'te striga' cineva pe chat, si nu consider ca te-am jignit, mi-am spus parerea personala despre tine, si pentru acea mica scapare nu cred ca era nevoie sa-mi dai gag 10 minute, + ca nu mi-ai zis mie sa te las in pace, eu ti-am spus tie dupa ce am avut acea mica scapare.
    Si pune toata consola, unde comentai si tu, nu doar partile in care vorbeam eu, daca tot esti asa 'cinstit si drept'.

RobertML

RobertML

Moderator #IceGame

•   Group:
    Moderator
  •   Member Number:
    21
  • :contra:, l-ai jignit, te-a sanctionat.

76561198975894401.pngAddFriend.png

All.Capone.

All.Capone.

Advanced Member

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    163
  • :contra:

blawmonster

blawmonster

Lider Clan [AFL]