Jump to content

Logo

Bun venit pe IceGame Romania @ Winter Is Coming

Autentificare 

Creează cont
Bine ati venit pe IceGame Romania ! Comunitatea IceGame isi doreste sa devina cel mai indragit forum de gaming si nu numai, exclusiv pentru romani. Daca si tu iti iubesti tara si vrei sa ajuti la dezvoltarea singurului forum dedicat Romanilor de pretutinderi, alatura-te noua ! Nu trebuie decat sa te inregistrezi si poti avea access la toate optiunile acestui forum, cum ar fi:
  • Creeaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
  • Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primesti informatii pe email
  • Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
  • Trimite mesaje la alti membri
Photo

Reclamatie 1Tap dar nu mori

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

DKDL

DKDL

Advanced Member

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    54
  • NICK: DKDL
    IP:
    DATA / ORA: Feb, 04 2019 / 12:13
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: 1Tap dar nu mori
    MOTIVUL: Bun, deci in primul rand intrasem si eu pe server si stau 5 minute pe server si cand vad un player pe nume JackDaniels(sau cum il cheama) si i-am zis sa ii dea gag. Deoarece era singurul admin (VIP) pe server , care are acces la comenzii si poate sa asigure linistea si un joc placut asupra playeriilor. Dupa ce i-am zis *da gag la ala, nu il vezi?* a inceput sa ma faca *parlit* dar cu ce drept? ca i-am zis sa ii dea gag ce asteapta el? invitatie speciala? Nu e greu mai deloc sa tastezi o comanda "amx_gag jack 5 lbj". In al doilea rand mi-a zis si H3ad*sh0t* sau cum il cheama "Taci drq de cioara impaiata , se vede ca m-a injurat si a fost si umpic cam rasist la faza asta, ca el are ceva cu rromii din Romania. :) Sper sa primeasca o sanctiune, ca nu mi se pare normal ca el sa stea degeaba si sa nu faca nimic + mai si instiga la cearta. Acuma regret ca am cerut remove ca, daca nu ceream remove mai aveam si acuma admin pe server. Dar asta e... csf n-ai csf!
    DOVADA:

Please Login or Register to see this Hidden Content

P.S: Stiu ca VIP-ul nu are nici o atributie sa se ocupe de server, dar cand este el singurul pe server , da mai zic sa se ocupe sa le dea la aia gag sau de exemplu daca cineva joaca cu cod face demo + kick incontinu pana vine unul cu grad mai mare.

pctroubleshooting.ro   Robotel Anunturi

Barlap

Barlap

Fondator # IceGame.Ro

•   Group:
    Fondator
  •   Member Number:
    1
  • :respins: El are doar vip, nu are atributii fata de server, se stie clar acest fapt despre cei cu vip, il puteai atentiona dar din cate vad eu in poze tu ii dai ordine. nu esti seful lui si nu faci reclamatie daca nu face ce vrei tu, reclamatiile sunt pentru incalcarea regulilor  :tc:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Temă realizată de YouDead