Jump to content

Logo

Bun venit pe IceGame Romania @ Winter Is Coming

Autentificare 

Creează cont
Bine ati venit pe IceGame Romania ! Comunitatea IceGame isi doreste sa devina cel mai indragit forum de gaming si nu numai, exclusiv pentru romani. Daca si tu iti iubesti tara si vrei sa ajuti la dezvoltarea singurului forum dedicat Romanilor de pretutinderi, alatura-te noua ! Nu trebuie decat sa te inregistrezi si poti avea access la toate optiunile acestui forum, cum ar fi:
  • Creeaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
  • Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primesti informatii pe email
  • Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
  • Trimite mesaje la alti membri
Photo

Reclamatie All.Capone, MR.Killer<05>

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

DKDL

DKDL

Advanced Member

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    54
  • NICK: DKDL
    IP:
    DATA / ORA: 2/18/2019 20:12
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: All.Capone,  MR.Killer<05> 
    MOTIVUL: Buna seara! Bun, sa incepem cu inceputul: In primul rand am intrat si eu pe server, sa ma joc putin si sa vad ce mai este p-acolo, si mai trece cateva minute si este un player pe nume * TEAM BATUT SA MOARA MAMA * si mereu injura, sa zica kkt, coaee, sa ma faca pe mine handicapat, si astia doi n-aveau niciun stres. Decat sa il lase pe asta, sa injure pe server.  
    Reg: *Nu aveti voie sa folositi un limbaj trivial sau sa injurati pe server (gag 5 minute) apoi (ban 120 minute) desi... eu nu am vazut acest lucrul , sa faca macar unul dintre astia adminii , in care le fac lor reclamatie. :) 
    DOVADA: 

Please Login or Register to see this Hidden Content

pctroubleshooting.ro   Robotel Anunturi

All.Capone.

All.Capone.

Advanced Member

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    163
  • DKDL.acum ii dau dreptate lui ftw pe sv te dadeai prieten cu mine ba chiar ziceai ca sunt de treaba ca rar gasesti asa admin si sunt intelegator si aud de la un coleg sa il denumim X ca su vb de mn pe TS3 ca sa primesc remove si etc.

Plus ca pe sv pe [email protected] vb intruna ai intrebat de ce nu merge /tinta ftw a zis clar si erai pe sv ca barlap lucreaza la ea si ai inceput  cu faze de genu ca daca eu am intrebat ceva pe [email protected] voi sunteti obligati sa imi raspundeti X poate sa comfirme.

A fost o greseala din partea mea ca nu i-am dat gag aceluia imi asum greseala cu vreau sa ma scuz cu faze de genu.

A fost singura mea greseala de care sunt constient si am sa imi suport pedeapsa indiferent ce pedeapsa e si nu am sa ma apuc sa ma las de sv pt un down sau remove.

Daca iubesti acest sv nu faceai gestul cu lasatu de sv.

Eu unul am mai si vb cu X pe sv ca mie imi place sv si indiferent dece s-ar intampla voi ramane

De cand era csgamers am fost printre voi doar ca dupa 4 luni mi sa stricat pc si am refenit acum

Dar macar atat sa faci si tu sa nu mai te dai drept sfant si prieten cu toti ca apoi sa ii vb pe TS3

Nu e frumos puteai sa imi zici in fata nu ma supar si nus genu ala sa tin pica.

Dar nu stiu ce razbunare vezi tu in reclamatia asta cand am zis tot ce credeam eu despre tine pe sv ca esti un om fals si cu 2 fete atata tot .

Si inainte te si rugai de mn sa iti dau unmute pe voice sa vb cu mine ca si cum am fi prieteni buni.

Dar asta e nu tin pica pe tine ba te felicit fiind ca ai fost un player care si-a facut datoria ca player.

Si tu ai avut vip si ti-a placut si le dadeai gag celor ce iti ziceai ca fara vip nu esti nimic sau noroc cu vipul si acu ai ajuns sa imi zici tu mie asta :l

Cu reply-ul asta am zis tot ce aveam de zis de DKDL

Trateaz-o ca atare.

DKDL

DKDL

Advanced Member

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    54
  • DKDL.acum ii dau dreptate lui ftw pe sv te dadeai prieten cu mine ba chiar ziceai ca sunt de treaba ca rar gasesti asa admin si sunt intelegator si aud de la un coleg sa il denumim X ca su vb de mn pe TS3 ca sa primesc remove si etc.
    Plus ca pe sv pe [email protected] vb intruna ai intrebat de ce nu merge /tinta ftw a zis clar si erai pe sv ca barlap lucreaza la ea si ai inceput cu faze de genu ca daca eu am intrebat ceva pe [email protected] voi sunteti obligati sa imi raspundeti X poate sa comfirme.
    A fost o greseala din partea mea ca nu i-am dat gag aceluia imi asum greseala cu vreau sa ma scuz cu faze de genu.
    A fost singura mea greseala de care sunt constient si am sa imi suport pedeapsa indiferent ce pedeapsa e si nu am sa ma apuc sa ma las de sv pt un down sau remove.
    Daca iubesti acest sv nu faceai gestul cu lasatu de sv.
    Eu unul am mai si vb cu X pe sv ca mie imi place sv si indiferent dece s-ar intampla voi ramane
    De cand era csgamers am fost printre voi doar ca dupa 4 luni mi sa stricat pc si am refenit acum
    Dar macar atat sa faci si tu sa nu mai te dai drept sfant si prieten cu toti ca apoi sa ii vb pe TS3
    Nu e frumos puteai sa imi zici in fata nu ma supar si nus genu ala sa tin pica.
    Dar nu stiu ce razbunare vezi tu in reclamatia asta cand am zis tot ce credeam eu despre tine pe sv ca esti un om fals si cu 2 fete atata tot .
    Si inainte te si rugai de mn sa iti dau unmute pe voice sa vb cu mine ca si cum am fi prieteni buni.
    Dar asta e nu tin pica pe tine ba te felicit fiind ca ai fost un player care si-a facut datoria ca player.
    Si tu ai avut vip si ti-a placut si le dadeai gag celor ce iti ziceai ca fara vip nu esti nimic sau noroc cu vipul si acu ai ajuns sa imi zici tu mie asta :l
    Cu reply-ul asta am zis tot ce aveam de zis de DKDL
    Trateaz-o ca atare.

Eu nu sunt cu nimeni prieten fals, dar ti-am facut aceasta reclamatie sa iti arat unde ai gresit + nu mi-a convenit ca voi : Tu, si cu Killer ala sa il lasati pe ala sa injure pe server. Gandeste ca daca injuram eu pe server primeam gag de la voi. ;) si unde s-a ajungea? tot la reclamatie, ca asta se numeste favorizare pe acel player ce ati facut el. Inteleg ca vi este prieten, dar asta nu inseamna ca are voie sa injure. Nu ma cred sfant, dar se pare ca voi va credeti mereu. :) daca vorbesc cu cineva asta nu inseamna ca sunt cu doua fete. Eu nu v-am facut nimic rau, dar am intrat pe server sa ma joc si cand colo il vad pe ala ca injura si nu prea e frumos. :)
    Chiar esti un prieten bun, dar prea te dai nu stiu ce... dar iti vei da tu seama unde ai gresit fata de mine. Sa aveti o seara faina!

All.Capone.

All.Capone.

Advanced Member

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    163
  • Crezi ca toti tinem pica pe tine??
    Gandeste ca uni nu tin pica pe tine asa numa ca ne vine noua

Te dai prea sfant dar nu e asa cand ai luat remove iti eram alaturi fiind ca nu mi-ai gresit cu nimic imi paruse si rau ca ai luat ramove erai ca un "idol" pt mine cand eram la inceput.

Si eu nu uit niciodata de unde am plecat de aia sunt om cu tine si voi fi incontinuare doar ca nu imi place sa viu vorbit pe la spate sa iau remove si deaste zi in fata.

Dar nush ce crezi tu despre mine sau "ca ma dau prea..."

Uitai cand dadeai ban playerilor in loc de 2 ore, 8 ore si te dadeai mare?

Si acum cand se ia cineva de tine incepi sa imi zici "Capone zi tu la asta cand eram admin si le dadeam ban 8 ore din prima"

Te crezi un sfant dar nu esti.

Eu ti le zic pe toate in fata nu ma retin daca tot vrei sa iti zici parerea ta despre mine spune-o si nu mai folosi extensi "..." atata vreau.

Fara retineri.

Barlap

Barlap

Fondator # IceGame.Ro

•   Group:
    Fondator
  •   Member Number:
    1
  • :respins: De fiecare data cand faci reclamatii, insiri o polologhie, nu vad unde te-a facut handicapat sau te-a injurat, vad doar ca a scris niste cuvinte obscene, pentru asta am sa rog adminii acuzati aici  sa fie atenti data viitoare sau se va ajunge la warn. Nu consider ca a fost atat de tare legat de tipul ala ca vorbeste urat cat te-a deranjat faptul ca Ceilalti admini te barfest. Iti spun un singur lucru, daca pui botul la vorbe in vant n-ajungi departe.

:tc:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Temă realizată de YouDead