Jump to content

Logo

Bun venit pe IceGame Romania @ Winter Is Coming

Autentificare 

Creează cont
Bine ati venit pe IceGame Romania ! Comunitatea IceGame isi doreste sa devina cel mai indragit forum de gaming si nu numai, exclusiv pentru romani. Daca si tu iti iubesti tara si vrei sa ajuti la dezvoltarea singurului forum dedicat Romanilor de pretutinderi, alatura-te noua ! Nu trebuie decat sa te inregistrezi si poti avea access la toate optiunile acestui forum, cum ar fi:
  • Creeaza topic-uri sau raspunde la unele deja creeate
  • Aboneaza-te la topic-urile care iti plac si primesti informatii pe email
  • Creeaza-ti propria pagina de profil si fa-ti prieteni
  • Trimite mesaje la alti membri
Photo

Cerere Helper Avalon

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Avalon

Avalon

Newbie

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    612
  • ---------------------------------

Nick pe server:Avalon
    Link cu profilul de pe panel:
    https://panel.icegam.../profile/Avalon
    Cea mai mare realizare pe IceGames?:Nu am asa ceva!
    In ce factiune ai fost ultima data si cat timp ai stat acolo?:Nu am avut Nicio Factiune pana Acum
    In ce factiune ai petrecut cel mai mult timp? De ce ai parasit factiunea?:Nu am parasit Nicio Factiune si daca as Doti una ar-fi LSPD!

----------------------------------------------------------------------------------

De ce crezi ca meriti helper?:Pentru ca sunt Experimentat In Aceasta Functie,
    Cate ore acorzi pe zi acestui joc?:4 ore 18:00 22:00
    Ce ai de gand sa faci daca obtii functia de helper?:
    Cu ce esti diferit fata de alti playeri?:Ca sunt mai cum se cade
    Ai fost banat vreodata? Cand si de ce? (daca ban-ul a disparut din last punish si era legat de cheats, insulte staff, TW mentioneaza luna si anul in acest caz):Nu
    Ai primit vreodata warn sau jail? Daca da, de ce?:Niciodata nu primit jail sau warn,
    Varsta reala:15
    Ce alte jocuri mai joci?:League Of Legends 
    De ce iti place sa joci SAMP?:Pentru este un roc Roleplay, destul de Interesant.
    Ce vei face dupa terminarea liceului?:Poate ma Re Intorc In Germania de unde am venit eu! 
    Descriere personala(min 50 de cuvinte):Ma Numesc Andrei, sunt din Judetul Iasi dar am Locuit in Germania, Inca Studiez Limba Romana Imi place tot ce este Frumos, Nu Imi place prostia sunt un Timp cum se cade stiu doua Limbi (Romana 70% Germana 80%) sunt mereu In Banca Mea, nu ma iau dupa Prostiile altora, sunt nu mai pe pararea mea nu Imi place Limbaj Ocult Am 15 ani, Imi place sa Socializez pe Afara cu prieteni Imi place sa Imi petrec mai mult timpul pe afara, Imi plac jocurile de Strategie, Nu Imi place vorba Proasta,

Ce te deranjeaza cel mai mult la IceGames?:Nimic
    Cu ce se ocupa un helper?:Helperul este o Functie Aceasta Functie se ocupa cu Ajutarea Playerilor de pe server la Nelamuririle lor Detinute de Comunitate Server!
    Functii importante detinute(lider/helper/admin)?:-

Motivul pentru care ati parasit functia respectiva?:Nu am parasit Nici una 

Daca un player te intreaba cum face skill la rob, ce ii raspunzi?:Pentru a face 'skill' la rob trebuie sa dai rob-uri folosind comanda [/rob].
    Daca un player intreaba cum poate cumpara o masina, cum ii raspunzi?: Foloseste comanda [/buycar] daca o cumperi din 'Dealership'.
    Daca un player intreaba cum aplica la factiunea Taxi LS, cum ii raspunzi?:Pentru  a face o Aplicatie In factiunea Taxi ai nevoie, de minim level 5 si o Aplicatie pe "panel.icegame.ro"
    Daca un player intreaba cum poate crea un clan, cum ii raspunzi?:Pentru acrea un clan ai nevoie de minim '100' Premium Points si Achizitionandu-l din [/shop],

Ce pedeapsa se acorda pentru cei ce vor sa vanda bani de pe joc pentru bani pe Reali?:Afacerile cu bani reali se Pedepseste cu Ban permanent, daca Acest Lucru se va Surprinde!.
    Ce pedeapsa se acorda pentru DM cu Hunter ca politist?:Daca esti Surprins facand  'Deadh match' cu Hunter/hydra vei fii Sanctionat de Cantre un un Admin cu Uninvite 100FP si jail!.

pctroubleshooting.ro   Robotel Anunturi

kenw0w

kenw0w

Newbie

•   Group:
    Membru
  •   Member Number:
    593
  • Acceptat pentru teste!

Fondator:Ruby.IceGame.Ro

Posted Image

1 user(s) are reading this topic